دسته‌بندی نشده

خودروی آتش نشانی دو منظوره

این خودروی آتش نشانی که کاملا متفاوت از خودرو های آتش نشانی است خدمات کاملی را به آتش نشانان عزیز در مواقع ضروری ارائه می دهد.

هنگامی که عملیات آتش نشانی در حال انجام است با توجه به شرایط حساس و اضطراری که همه تجهیزات باید در سریع ترین زمان ممکن به محل حادثه برسند مدیریت کردن همه این تجهیزات کار بسیار دشواری است.

خودروهای آتش نشانی دومنظوره برای همین مواقع طراحی شده اند.یعنی به جای این که دو خودرو به محل حادثه برسند که یک خودرو تجهیزات امداد و نجات و خودروی دیگر مثلا تجهیزات اطفاء حریق را داشته باشند کنترل و میریت این دو خودرو در شرایط اضطراری حادثه بسیار دشوار است.

خودرو های آتش نشانی دومنظوره همه مواردی که آتش نشانان عزیز در مواقع حادثه لازم دارند که شامل موارد زیر می شود را ارئه می دهد.

  • مانیتور کنترل از راه دور
  • با آبدهی 3000 لیتر در دقیقه
  • تجهیز شده با انواع تجهیزات

تجهیزات امداد و نجات شامل:

ست های هیدرولیک

ست های پنوماتیک

همانطور که در تصاویر نیز مشاهده می نمائید این خودروهای دومنظوره ی آتش نشانی تمامی نیازهای آتش نشانان عزیز را برطرف می نمایند. این خودرو ها با داشتن تجهیزات جانبی و ست های هیدرولیک ، ست های پنوماتیک و دیگر لوازم مورد نیاز در زمان حادثه پکیج کاملی را ارائه می دهد.

برای سفارش خودروهای دومنظوره و همچنین تجهیزات هیدرولیک نجات ، تجهیزات پنوماتیک نجات ، لباس های آتش نشانی ، دستکش های آتش نشانی و … به مشاوران شرکت ایمن سپهر تماس بگیرید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نمایند.

در ضمن نکته بسیار مهم این است که شرکت ایمن سپهر تنها نماینده شرکت های آلمانی مانند لوکاس در تجهیزات هیدرولیک ، وتر در تجهیزات پنوماتیک ، چیبا در دستکش های آتش نشانی ، گودپرو در لباس های آتش نشانی و … می باشد.پس با خرید تجهیزات از نماینده اصلی این شرکت ها محصولات اصلی این شرکت ها را دریافت کنید و از محصولات تقلبی که بعضا با نام های اصلی اما کیفیت لوازم بسیار پایین است استفاده نکنید.

این نکته را فراموش نکنید که لوازم و تجهیزات آتش نشانی و امداد ونجات لوازمی نیستند که آن ها را از فروشگاه های غیر اورجینال خریداری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *