لوکاس

شرکت لوکاس در زمینه ی تجهیزات هیدرولیک نجات فعالیت می کند.این شرکت آلمانی که از بروز ترین تکنولوژزی های روز دنیا برای پیشبرد اهداف امداد و نجات استفاده می کند تنها یک نماینده در خاور میانه دارد و آن هم شرکت ایمن سپهر می باشد.در زیر می توانید نامه نمایندگی را مشاهده نمائید.

وتر

شرکت وتر که یکی از بزرگترین شرکت های آلمانی در حوزه ی امداد و نجات می باشد در زمینه تجهیزات پنوماتیک نجات که عمدتا فعالیت هایی با باد را دارند.محصولات این شرکت در بخش های زیادی از امداد و نجات مورد استفاده قرار می گیرند که شرکت ایمن سپهر این افتخار را دارد که نمایندگی این شرکت بزرگ را دارا باشد.

آکولوکس

شرکت آکولوکس نیز یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تجهیزات روشنایی می باشد که شرکت ایمن سپهر نمایندگی این شرکت را برای مدت 10 سال دارا می باشد

AWG

اتصالات آتش نشانی شامل کوپلینگ ها و هیدرانت ها و نازل ها و…  جز مهم ترین و پر مصرف ترین تجهیزاتی هستند که باید دارای کیفیت بالایی باشند.شرکت AWG‌که یک شرکت آلمانی است با بهره گیری از بروز ترین تکنولوژزی های روز دنیا اتصالات فوق مدرنی را طراحی می کند که شرکت ایمن سپهر آداک مفتخر است که نمایندگی این شرکت معتبر را دارد.

گود پرو

لباس های آتش نشانان جز مهم ترین تجهیزاتی است که آن ها باید در اختیار داشته باشند.شرکت AWG‌که یک شرکت آلمانی است با بهره گیری از بروز ترین تکنولوژزی های روز دنیا لباس های فوق مدرنی را طراحی می کند.

فایراکسپرس

این شرکت دانمارکی با بهره گیری از توان شرکت های بزرگی همچون BMW‌ این اتفاق مهم را رقم زده است که موتورهای آتش نشانی را تولید کند که بهترین خدمات را به آتش نشانان عزیز ارائه دهند.

چیبا

دستکش های چیبا جز مدرن ترین محصولات شرکت چیبا هستند.این دستکش ها به آتش نشانان عزیز این امکان را می دهند که با سبک ترین وزن به فعالیت خود ادامه دهند.