مبلمان

تعمیرات تجهیزات امداد و نجات

شرکت مهندسی بازرگانی ایمن سپهر با توجه به کادر مجرب و متخصص خود در حوزه ی تعمیرات تجهیزات آتش نشانی و  تجهیزات امداد و نجات مانند تجهیزات هیدرولیک نجات و تجهیزات پنوماتیک نجات و … خدمات فراوانی را به مشتریان عزیز ارایه می دهد.

در این راستا با توجه به اینکه تحت تحریم های سختی قرار داریم و خرید تجهیزات جدید امری دشوار برای سازمان ها محسوب می شود بسیاری از شرکت ها ناچار به این می شوند که تجهیزات خود را تعمیر کنند وشرکت ایمن سپهر بهترین خدمات در حوزه ی تعمیرات را به آن ها ارائه می دهد.

با توجه به این که در حال حاضر تعمیرات این تجهیزات بسیار مطرح است شرکت ایمن سپهر با در اختیار داشتن متبحر ترین تعمیرکنندگان این تجهیزات و همچنین سرویس های این ست ها در برخی از موارد مانند روغن های هیدرولیک و قطعاتی که در این تجهیزات بکار می روند تنها در دست نمایندگی ها می باشد که شرکت ایمن سپهر تنها نماینده شرکت های آلمانی است.

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت این است که تجهیزات آتش نشانی ، ایمنی ، امداد و نجات در کشور ما بسیار گران قیمت هستند و این موضوع زمانی نمود پیدا می کند که این تجهیزات از نمایندگی های کشورهای اروپایی مانند لوکاس آلمان ، وتر و دیگر کشورها معتبر باشند. بنابراین باید توجه کنید که هنگامی که یک ابزار گران قیمت برای سازمان خود تهیه می کنید حتما باید به سرویس کردن و تعمیر کردن آن هم توجه ویژه ای داشته باشید. برای مثال بسیاری از سازمان ها برای سرویس کردن ست هیدرولیک نجات ، ست پنوماتیک نجات و برخی تجهیزات آتش نشانی بسیار بی تجربه عمل کرده و آن ها را به تعمیرگاه های غیر معتبر و غیر استاندارد می برند و برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند از روغن ها و ابزار غیر اورجینال استفاده می کنند و این موضوع باعث می شود بعد از مدتی کوتاه ابزار دچار مشکلات اساسی شوند و حتی در برخی موارد اتفاق افتاده است که دیگر قابل تعمیر هم نیستند و به طور کامل دستگاه غیر قابل استفاده می شود.

شرکت مهندسی بازرگانی ایمن سپهر که نمایندگی ست هیدرولیک و ست پنوماتیک نجات را از شرکت لوکاس و وتر آلمان دارد تمامی سرویس ها و ابزاری که برای تعمیر این دستگاه ها لازم را نیز در اختیار دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن این تجهیزات را تعمیر و سرویس و در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

روند سرویس و تعمیر تجهیزات به این صورت است که با کارشناسان ما تماس می گیرید و نوع کالا و سال ساخت کالا را عنوان می کنید کارشناسان ما در اولین فرصت اقدامات لازم را برای ارسال کالا به تعمیرگاه مرکزی که در تهران می باشد را فراهم می کنند.سپس با راهنمایی های لازم محصول را در کارتن پیچیده و به پست تحویل می دهید به محض این که کالا به بزرگترین تعمیرگاه تجهیزات آتشنشانی برسد کارشناسان فنی شرکت ایمن سپهر آن را بررسی می کنند و اقدامات لازم را برای آن کالا انجام داده و سپس با پست برای شما ارسال می کنند.

لازم به ذکر است تمامی هزینه های پست کردن کالا از سراسر ایران نیز برعهده خود سازمان ها می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *